Тернопіль

Сила в правді

Чотири спеціалізованих машини та обладнання на мільйон гривень отримали рятувальники Тернопільщини

в Новини

Днями, ключі від новеньких автомобілів “МАН” отримали рятувальники Бережанського, Теребовлянського, Підволочиського та Гусятинського районів, а такожспеціалізоване обладнання на суму близько одного мільйона гривень.

Рятувальники отримали тестер для проведення технічного обслуговування дихальних апаратів на стиснутому повітрі, квадрокоптер з обладнанням для відеопошуку в режимі реального часу та тепловізором, комплект спеціального рятувального спорядження для роботи в карстових печерах, лісових масивах та на пересічній місцевості, оснащення для відділення водолазно-рятувальних робіт та інше.

Додамо, що за останні 3 роки у Тернопільську область передано вже 12 автомобілів, пише Думай.

До слова, свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що лікарня на Тернопільщині отримала фінансування вперше за останні роки.

Лікарня на Тернопільщині отримає фінансування на обладнання вперше з часів Незалежності

У місті Ланівці, що на Тернопільщині районна комунальна лікарня отримала фінансування з бюджету ОТГ у розмірі одного мільйона гривень.

Додамо, ці кошти було виділено вперше за часи незалежності України, тобто за останні 28 років гроші на лікарню з бюджету не виділяли взагалі.

Зокрема, як повідомили у прес-службі райдержадміністрації, вперше за роки Незалежності, згідно рішення районної влади та об’єднаних територіальних громад, вдалось закласти в бюджет 2019 року 1 млн. грн. на придбання медичного обладнання для Лановецької КЦРЛ, щоб зробити її конкурентоздатним закладом під час впровадження медичної реформи.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286