Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області чоловік зловив рибу на 19 кілограм

в Новини

Днями у річці Дністер, що на Тернопільщині, місцевий житель зловив рекордно велику рибу.

Жерех – велика і сильна риба, яку зловити досить складно. У сімействі коропових це єдиний яскраво виражений хижак. Більша частина особин має вагу 2-4 кілограми. Максимальна маса трофейного екземпляра становить 8 кілограмів, а довжина -70 сантиметрів.

У рибини бойовий характер, то ж рибалки називають її коником і хватом, пише Тернопільська Липа.

До слова, свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині зловили 22 порушника рибальства.

На ставу у Тернополі зловили 22 порушника рибальства

Протягом минулого тижня працівники муніципальної поліції Тернополя здійснили рейд ставом міста.

Було виявлено 22 порушника – 17 осіб порушили правила рибалки та ловили рибу на території зимувальних ям, що забороняється правилами рибальства, натомість у 5 порушників не було рятувальних жилетів, що суперечить правилам благоустрою Тернополя.

Так, на 5 порушників, які не мали жилетів було оформлено адміністративні протоколи за статтею 152 КУпАП, що тягне за собою відповідальність у вигляді накладання штрафу від 340 до 1360 гривень. Нагадаємо,  відповідно до вимог Правил благоустрою міста Тернополя, під час перебування на льоду кожний рибалка повинен мати з собою рятувальний жилет та лінь довжиною 15-20 метрів з петлею на одному кінці і вантажем вагою 400-500 грам на іншому кінці.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286