Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині створили інтерактивну сакральну карту місцевості

в Новини

Студенти та викладачі Тернополя зібралися та створили інтерактивну карту сакральних пам’яток нашої області. 

Відомо, що студенти збирали дані з кожного регіону України, а згодом систематизували їх в одну карту.

Беручи до уваги те, що Тернопільщина багата історичними та духовними пам’ятками, створення інтерактивної карти стало практично необхідністю. Сама наявність такої кількості сакральних пам’яток різних конфесій і надихала, і подала ідею зробити саме інтерактивну карту.

Хотілося б додати, що проект “Центр дослідження духовної культури Тернопілля” запрошує до співпраці молодих науковців, релігієзнавців та туристів.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині створили інтерактивну карту комунального майна.

У Тернополі запрацювала Інтерактивна карта реєстру комунального майна

Це один з сервісів для підвищення відкритості влади та зручності користування тернополян на основі відкритих даних, повідомляють у міській раді.

“Прозорість та відкритість – одні з ключових пріоритетів у діяльності Тернопільської міської ради. Сьогодні у місті функціонує безліч електронних сервісів, зокрема відкритий бюджет, відкрите місто, електронні петиції, громадський бюджет тощо, – розповідає очільник Тернополя. – Ще одним інструментом для відкритості та прозорості стане інтерактивна карта комунального майна на основі відкритих даних, яка дозволить будь-якому користувачу знайти інформацію про усе комунальне майно, яке перебуває у власності громади”.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up