Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі організовують змагання зі швидкісного складання кубика – Рубіка

в Новини

Протягом двох днів – 2 та 3 березня, у Тернополі, в центрі науки, що розміщений на площу Героїв Євромайдану відбудуться змагання зі швидкісного складання кубика – Рубіка. 

Близько 150 учасників з усієї України змагатимуться хто ж найшвидше складе кубика -Рубіка.

До того, другого березня, о 10 годині ранку 80 тернопільських школярів встановлюватимуть місцевий рекорд, пише Про Все.

До слова, свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині дітей на змагання відправили попутками.

Батьки тернопільських дітей обурені, бо школярів відправили на змагання попутками

У мережі спалахнув черговий скандал. Батьки збаразьких школярів, які їхали на змагання з волейболу з міста Збараж у Тернопіль, написали, що дітям не дали шкільний автобус через погодні, умови, натомість малолітні діти діставалися в обласний центр попутками.

“У нашій громаді все в “ажурі”, по техніці безпеки шкільний автобус не випустили в зв’язку з погодними умовами, а от дітей на змагання по волейболу в місто Тернопіль повезли попутками…. Тобто, новоутворений багаточисельний відділ освіти більше дбає за автобус, ніж за безпеку дітей, а тепер треба всім молитись, щоб до вечора не було морозу і діти благополучно попутками добрались додому” – пише Оксана Жмака.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286