Тернопіль

Сила в правді

За 10 днів у Тернополі оштрафували 127 водіїв за порушення правил паркування

в Новини

Інспектори управління муніципальної поліції у Тернополі за останніх 10 днів роботи виписали штрафи 127 мешканцям файного міста за порушення правил паркування. 

При чому майже половина оштрафованих скористалися знижкою при оплаті штрафу завдяки впровадженні пільгового періоду.

У міській раді Тернополя розповіли, що на сьогодні уся інформація про обставини винесення постанови із зазначенням дати та місця правопорушення, геолокації і фото розміщена на сайті Тернопільської міської ради в рубриці “Постанови за порушення правил паркування”.

Нагадаємо, для уникнення непорозумінь щодо виконання постанови, після сплати штрафу необхідно надіслати копію або фото платіжного документу, що засвідчує факт сплати суми штрафу на Вайбер управління муніципальної інспекції за номером 073 01 51 481 або на електронну пошту  [email protected], вказавши номер автомобіля або ПІП власника авто,пишуть на офіційному сайті Тернопільської міської ради.

До  слова, свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у Тернополі ввели посаду – інспектори з паркування.

Невдовзі на вулиці Тернополя вийдуть інспектори з паркування

Представники виконавчого комітету Тернопільської міської ради вирішили запровадити у місті посаду інспектора з паркування.

На базі муніципальної поліції Тернополя буде створено новий підрозділ – з інспекторів паркування.

В обов’язки правоохоронців буде входити – фіксувати та виносити постанови про адміністративні правопорушення та проводити тимчасове затримання транспортних засобів.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up