Тернопіль

Сила в правді

Військові комісаріати розпочали полювання на призовників

в Новини

Цього року на теренах Тернопільської області уже приписано близько двох тисяч юнаків, яким виповнилося 17 років, до дільниць районних та обласного комісаріату.

Це здійснюється для того, щоб перевірити фізичний та психоемоційний стан майбутніх призовників, розповісти їм про службу в армії, зокрема по контракту, а також побачити їх готовність до виконання військових завдань.

Загалом же цього року має бути приписано близько шести тисяч осіб, це юнаки, яким протягом 2019 року виповнюється повних 17 років.

Варто зазначити, що ще до початку приписної кампанії особовим складом військових комісаріатів Тернопільщини проведено ряд підготовчих заходів. Зокрема, проведено заняття з особовим складом, які залучаються до приписки тернополян, складено списки юнаків, яким у 2019 році виповнюється 17 років, графіки проведення засідань комісій з питань приписки, сформовано особові справи призовників. Результат проведеної підготовчої роботи говорить сам за себе – з початку приписної кампанії уже понад 2000 юнаків, або 35 відсотків від загальної кількості пройшли приписку до призовних дільниць області, пише тернопільське інтернет видання Тернопільська Липа.

За словами військових це не призов, боятися і ховатися від даної процедури не варто.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up