Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі за тисячу гривень купують виборців

в Кримінал

До правоохоронців Тернополя звернувся місцевий житель. Чоловік розповів, що йому зателефонував незнайомець та запропонував тисячу гривень за голос на виборах. 

61-річний житель обласного центру повідомив про дзвінок невідомої особи, яка пропонувала грошові кошти в сумі тисячу гривень.  Співрозмовник пообіцяв гроші за підтримку та агітацію одного із кандидатів в Президенти. Правоохоронці розшукують додзвонювача, пише Бізнес-область.

До слова, свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині розшукують осіб, причетних до незаконної політичної агітації.

На Тернопільщині правоохоронці розшукують осіб, причетних до розміщення незаконної політичної реклами

До правоохоронців Тернопільщини звернулися громадські активісти “Опори”.

Активісти розповіли, що у Тернополі та у Підгайцях розміщено білборди з політичною рекламою кандидатів у Президенти України без вихідних даних.

За минулу добу до територіальних підрозділів поліції області надійшло 4 повідомлення  про можливі порушення виборчого процесу. Три  випадки зафіксовано у Тернополі, один – у Підгайцях.
Так, у обласному центрі на вулицях Будного,  Шептицького та Живова розміщена агітаційна реклама кандидатів у Президенти без вихідних даних. Схоже порушення зафіксовано і у Підгайцях. Про усі ці ймовірні порушення виборчого законодавства  поліцейським повідомили громадські активісти.
Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up