Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі поступово починають переходити на сортування сміття

в Новини

У міській раді Тернополя заявили, що до першого червня 2019 року у Тернополі планують повністю перейти на роздільне сортування сміття. 

Та попри те, у Тернополі було 124 будинки в яких ще працюють внутрішньобудинкові сміттєпроводи.

Сьогодні комунальникам дали завдання заварити дані сміттєпроводи.

Також потрібно провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо розподілу сміття.

У Тернопільській міській раді наголосили, що перейти до роздільного сортування відходів у Тернополі заплановано до 1 червня 2019 року.

Виконавцям послуг з управління, утримання, обслуговування багатоквартирних будинків, ОСББ, ОСН, СК та нежитлових приміщень необхідно переобладнати існуючі контейнерні майданчики для забезпечення роздільного сортування побутових відходів, а у багатоквартирних будинках, де наявні діючі сміттєпроводи- влаштувати на прибудинковій території контейнерні майданчики для забезпечення роздільного сортування побутових відходів.

В свою чергу, надавачі послуг із вивезення побутових відходів, відповідно до нових правил, повинні укомплектувати існуючі майданчики контейнерами для роздільного сортування побутових відходів (змішані відходи, полімери, скло), відзначають у міській раді Тернополя.

Також у мерії відзначили, що невдовзі будуть штрафувати і тернополян, і тих підприємців, що вивозять сміття.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286