Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині червоною фарбою облили два рекламних білборди

в Новини

У місті Кременець, Тернопільської області зіпсували два білборди кандидатів у Президенти України – Олександра Шевченка та Олега Ляшка.

Невідомі облили червоною фарбою два білборди, які розташовані на центральній вулиці Кременця.

Так, активісти ГО “Опора” зафіксували зіпсований рекламний щит “Гарантую! Борги України повертати грошима корупціонерів” із зображенням кандидата та підписом “Олександр Шевченко” , який був розміщений у центрі міста Кременець.

Також було зафіксовано і інший пошкоджений білборд із фотографією кандидата Олега Ляшка та написом “Ляшко. Українцям роботу! Це можливо!” , який знаходився біля автовокзалу у тому ж місті Кременець.

За словами представників ГО “Опора”, ці два агітаційні матеріали реклами, відповідно до Закону України “Про вибори Президента України”, містили вихідні відомості. Отже, зафіксовані випадки псування продуктів передвиборчої агітації можуть бути розцінені як перешкоджання діяльності суб’єкта виборчого процесу через пошкодженням майна. Відтак правоохоронці мають розшукати зловмисників, та притягнути їх до відповідальності.

Так, активісти ГО “ОПОРА” звернулися у приймальню Тернопільської організації Радикальної партії Олега Ляшка, щоб дізнатися чи реагували представники даної політичної сили на факт пошкодження агітаційних матеріалів свого кандидата у Президенти у місті Кременець, пише Терноград.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286