Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі суд зобов’язав найбільшу аптеку міста виїхати з приміщення у центрі (відео)

в Новини

У Тернополі розгорівся через скандал через центральну аптеку міста №78.

У приміщення аптеки прийшли виконавці та на підставі рішення суду описують майно закладу, а також говорять про переїзд найбільшої аптеки міста.

В аптеку завітали також і прості тернополяни, які виступають проти закриття аптеки чи переїзду її в інше приміщення.

За словами виконуючого обов’язки начальника Тернопільського міського відділу державної виконавчої служби Василь Кущак, зачитав рішення господарського суду про те, що аптека мала звільнити приміщення протягом 10 робочих днів, але не зробила цього. Саме тому вчора відбувалося його примусове виконання. За словами пана Кущака, під час цього мали замінити замки на дверях аптеки та описати майно.

Крім того, раніше в аптеці виготовляли ліки, а також відпускали за програмою “Доступні ліки”.  Також тут виготовляють медикаменти за рецептами та доставляють необхідні препарати тяжкохворим. І хоча 8 лютого аптека все ще працювала, медикаменти із програми “Доступні ліки” не видавали протягом декількох днів, саме тому багато людей похилого віку зіштовхнулися із проблемою отримання необхідних препаратів,пише ЗЗ.

Детальніше у відео

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286