Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області священик врятував хижака

в Новини

Отець Роман Сливка, із міста Збараж, що на Тернопільщині, побачив пораненого хижого птаха – сокола, прихистив його і відвіз до ветеринара Володимира Кучми, який взявся рятувати птаха. 

“Володимир – один з небагатьох, хто береться за всі випадки, іноді, на перший, погляд, безнадійні. Але вірить в те, що робить. І часто це йому вдається. Ви двоє зробили все можливе”, – пише Галина Цвях.

Судячи з повідомлення Романа Сливки у соцмережі, операція минула успішно і птах пішов на поправку.

“І знову я, і знову коротко… Перше фото до, останнє – після операції. На 4-у фото – штифт вставлений в крило. Дякую Володимиру Кучмі за терпіння і зусилля, – пише священик”, пише Терен.

До слова, свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині розгулював птах, занесений у Червону книгу України.

Вулицями Заліщик розгулював птах, занесений у Червону Книгу України

Днями, у місті Заліщики, що на Тернопіллі місцеві жителі помітили рідкісного птаха, який до речі занесений у Червону Книгу України, як рідкісний та вимираючий вид.

На вулицях Заліщик містяни помітили лелеку чорного. Птаха кульгала на одну ногу і нікого до себе не підпускала.

“Думала це лелека з Галицького парку ( їх випустили декілька особин у дику природу) , але як виявилось кільця на нозі не було.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286