Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині правоохоронці відкрили 29 справ по факту порушення передвиборчої агітації

в Новини

На сьогодні, на теренах Тернопільської області було зафіксовано 29 випадків можливого порушення виборчого законодавства.

Так, було складено та скеровано до суду сім адміністративних протоколів за статтею 212-13 КУпАП – виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Матеріали за вісьмома фактами направлено в ГУНП Києва, оскільки підприємець, який утримує чи орендує білборди зареєстрований там. Ще п’ять повідомлень на даний час перебувають на розгляді, за п’ятьма – порушення не підтвердилися. Перевірку за трьома матеріалами завершено, оскільки не встановлено власників білбордів, відповідну інформацію направлено до органів місцевої влади для їх демонтажу.

До слова,свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині кандидати у Президенти порушують виборче законодавство.

На Тернопільщині кандидати у Президенти знову порушують виборче законодавство

У місті Тернопіль та Бережани громадські активісти “Опори” зафіксували чотири нових випадки порушення виборчого законодавства.

Так, у Тернополі на вулицях Замкова, Острозького та Мазепи громадські активісти “Опори” побачили три рекламних щити без вихідних даних, де віддруковано та який тираж. На плакатах були зображені кандидати у Президенти України, точніше політична агітація.

У місті Бережани, Тернопільської області було знайдено рекламний сітілайт з політичною агітацією кандидата у Президенти без вихідних даних.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286