Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині батьки влаштували бойкот і не пускають дітей до школи

в Новини

Ще першого лютого керівництво Лановецької ОТГ звільнило з посади директора Лановецької ЗОШ №1 Онищука О.О. 

Це рішення стало незрозумілим для багатьох, особливо для батьків, яким не можуть пояснити як це посеред навчального року звільняти директора, який багато років віддав школі.

Тому, 5 лютого, батьки зібралися у Ланівцях на площі та вирішили отримати пояснення.

Так до них вийшов керівник Лановецької ОТГ та начальник управління освіти, та достеменної відповіді, що ж саме було не так, люди не отримали.

Тому від сьогодні, 6 лютого у Ланівцях батьки не пускають своїх дітей до школи.

Діти не будуть вчитися до того часу, до поки директора не повернуть на посаду, пише Te News.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині директор школи працевлаштував особу, що 10 років тому виїхала за кордон.

У Тернопільській області директор школи працевлаштував жінку, яка вісім років перебуває за кордоном

У Тернопільській області директор однієї із шкіл влаштував у 2014 році на роботу у школу жінку, яка ще у 2008 році виїхала за кордон.

“Упродовж 4 років щодо особи, яка перебувала за межами України, проставлялись відповідні відмітки у табелі обліку робочого часу та нараховувалася заробітна плата. Загалом керівником закладу привласнено понад 25 тисяч гривень чужої зарплатні”, – зазначили у відомстві.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286