Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині керівник фірми обманув державу майже на три мільйони гривень

в Кримінал

У Тернопільській області керівник одного із підприємств протягом двох років – 2016-2018 років не сплачував податки і тим самим завдав шкоди державі на два мільйони 700 тисяч гривень.

Відтак, чоловік отримав кримінальне провадження та відповідатиме за свій вчинок перед судом.

На даний момент вирішено, що порушник постане перед судом за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.212 КК України (умисне ухилення від сплати податків, що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчиненому службовою особою підприємства, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів у великих розмірах), пише Терен.

До слова, свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що тернопільські заробітчанки не сплатили податки.

Тернопільські заробітчанки не сплатили податки в Італії?!

Сотні українських жінок уже кілька десятків років їздять на заробітки у сусідні країни, в тому числі і в Італію. Спершу заробітчанки працювали нелегально, але згодом влаштувалися та почали отримувати дозволи на роботу, а відтак і сплачувати податки.

Та ось нещодавно італійська податкова служба розпочала перехресну перевірку та з’ясувала, що сотні українських заробітчанок не сплатили податки.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286