Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині студентів виховують засобами дзвонарства

в Новини

У місці Кременець, що на Тернопільщині, у місцевому ВУЗі студентів -майбутніх вчителів музики навчають за принципами дзвонарства.

За словами викладачів це дещо призабута, але дуже ефективна, а сьогодні взагалі інноваційна методика навчання.

Таку оригінальну тематику для навчально-методичного посібника обрала кандидат педагогічних наук, науковець кафедри гри на музичних інструментах і вокально-хорових дисциплін Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Т.Шевченка Ліна Ільчук. Її роботу “Формування мотивів у майбутніх учителів музичного мистецтва до виховання підлітків засобами дзвонарства” рекомендувала до друку вчена рада гуманітарного факультету академії.

У посібнику проаналізовано теоретико-методичні та практичні засади підготовки вчителів музичного мистецтва до виховання підлітків засобами дзвонарства. Матеріал подано за модулями, визначено зміст семінарських занять, передбачено організацію самостійної роботи студентів, у тому числі виконання ними дидактичних творчих завдань.

Науковий посібник для майбутніх викладачів музики складається із трьох змістових модулів – “Підготовка майбутніх учителів музичного мистецтва як педагогічна проблема”, “Педагогічний потенціал дзвонарства у вихованні школярів-підлітків” та “Організаційно-методичні аспекти формування мотивів у майбутніх учителів музичного мистецтва до виховання підлітків засобами дзвонарства”.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up