Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині чиновника звинуватили у корупції

в Новини

Правоохоронці встановили, що спеціаліст Держгеокадастру не подав вчасно декларацію. 

Як було встановлено, службовець без поважних причин не подав вчасно декларацію за 2017 рік. Таким чином він порушив вимоги закону України “Про запобігання корупції”.

Співробітники прокуратури у суді довели вину підозрюваного. У підсумку суд вирішив притягнути чиновника до адміністративної відповідальності. Тепер він має сплатити штраф у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850 гривень), пише Бізнес-область.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині судили чиновника за 100 євро хабара.

На Тернопіллі судили чиновника, що отримав 100 євро хабара

Прокуратура Тернопільської області направила до суду обвинувачувальний акт щодо керівника районного комунального госпрозрахункового бюро технічної інвентаризації.

Слідством було встановлено, що у липні цього року чиновник вимагала та отримала 100 євро від власника одного із будинків, який хотів узаконити прибудову.

Заліщицький районний суд визнав чиновницю винною у вчиненні злочину та призначив сплатити штраф у розмірі – 20 тисяч 400 гривень.

Також суд визнав міру покарання –  не займати один рік посади державного значення, пише офіційний портал прокуратури у Тернопільській області. 

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” на Тернопільщині засудили медика, що отримав хабар.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up