Тернопіль

Сила в правді

Вчителі Тернопільщини мають змогу отримати 20 відсотків надбавки до зарплати

в Новини

Тисяча вчителів по Україні мають змогу отримати надбавку у розмірі 20 відсотків до своєї зарплати уже цього року. 

Правда це тільки вчителі молодших класів, і ті, що працюють у школі два і більше років.

Щоб отримати дану надбавку необхідно зареєструватися на сертифікацію на сайті Українського центру оцінювання якості освіти з 15 січня до 1 лютого 2019 року включно.

Також необхідно якісно та правильно пройти дану сертифікацію і за підсумками отримати найвищі бали, тоді можна буде говорити про доплату у розмірі 20 відсотків до зарплати.

До того ж у Міністерстві освіти відзначили, що якщо вчителі отримають право на дану доплату, то отримувати її можна тільки з місцевого бюджету.

До того ж у МОН України наголосили, що пілотування сертифікації також продовжиться у 2020 та 2021 роках, я сподіваюся, що в наступні роки ми зможемо розширити і кількість можливих учасників, і категорії вчителів, які зможуть брати участь у сертифікації, пише тернопільське видання Думай.

Тому вчителям радять не тільки проходити курси підвищення кваліфікації, ай випробовувати себе у так званих тестах на сертифікації.

Участь у програмі є добровільною та безкоштовною.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286