Тернопіль

Сила в правді

Тернопільські правоохоронці зафіксували швидкісний антирекорд

в Новини

Патрульні поліцейські розповіли, що на трасі Тернопіль-Львів – Рава-Руська щодня фіксують порушення – перевищення швидкості руху.

Так, за останній місяць поліцейські зробили 736 замірів руху автомобілів на даній ділянці дороги, з них 350 водіїв перевищили допустиму швидкість.

До того ж на даній ділянці було зафіксовано швидкісний антирекорд – 148 км/год.

Дані приладу реєструються автоматично: якщо інспектор зафіксував порушення, інформація одразу вноситься в централізовану базу та жодне втручання туди не дозволено.

За порушення швидкісного режиму передбачена відповідальність.

Згідно частини 1 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 20 км/год – тягне за собою штраф у розмірі 255 гривень.

Згідно частини 3 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 50 км/год – тягне за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині автівка застрягла у снігу.

На Тернопільщині іномарка застрягла у снігу

Сьогодні вночі, близько 00.05 ночі, в селі Рідколісся, Монастириського району, що на Тернопільщині в кюветі опинилася машина “Ауді А6”.

В салоні автомобіля знаходилося троє осіб.

Черговий караул Монастириського районного відділення ДСНС України виїхав на місце події та звільнив авто зі снігового полону.

Під час пригоди ніхто не постраждав.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у снігу опинився автобус.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up