Тернопіль

Сила в правді

Більш як сім мільйонів гривень вклали у модернізацію лікарні на Тернопільщині

в Новини

Кременецька районна лікарня від меценатів та японського уряду отримала спеціального медичного обладнання на суму більше семи мільйонів гривень. 

Так, агіограф та облаштування операційної для інтервенційних втручань у Кременецькій районній лікарні вартували близько 5 мільйонів гривень. Ці кошти надали меценати.

Також уряд Японії виділив близько 79 тисяч доларів на закупівлю – діагностичного обладнання – апарат УЗД, аналізатор, апарат штучного дихання.

За словами лікарів ефективність в модернізації однозначна – вчасна і ефективна діагностика дозволять зменшити серцево-судинні захворювання з 13% до 3,5%.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині районна лікарня отримала сучасне обладнання.

У районній лікарні на Тернопільщини встановили сучасне медичне обладнання

Шумська районна центральна лікарня отримала дороговартісне медичне сучасне медичне обладнання – лапароскопічна хірургічна стійка, вартістю 45 тисяч євро.

Лапароскопічна хірургічна стійка безоплатно надійшла у хірургічне відділення завдяки співпраці райдержадміністрації, районної ради та керівництва лікарні спільно з Тернопільським відділенням Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО, а також товариствами Червоного Хреста Німеччини і Польщі. Вартість медичного обладнання, завод-виробник якого є Карл-Шторц (Німеччина), становить 45 тисяч євро. Його використання дає можливість значно скоротити час проведення операції та післяопераційну реабілітацію.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up