Тернопіль

Сила в правді

Тернопіль потрапив у десятку туристичних міст України

в Новини

Згідно опитування та рейтингу туристичного порталу  Zruchno.Travel місто Тернопіль потрапило у десятку міст України, яке бажають відвідати туристи.

Нагадаємо, на фінансування програми розвитку міжнародного співробітництва і туризму у 2018 році з міського бюджету було виділено 1,3 мільйона гривень.

Нагадаємо, у квітні 2018 року в Тернополі відбулося відкриття унікального музею-крипти, що знаходиться у підземеллі Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, а також оглядового майданчика на південній вежі храму, висота якої становить 22 метри. Окрім того, у 2018 році для мешканців та гостей міста стартував новий туристично-екскурсійний проект “Вихідні у Тернополі”, головною метою якого є розвиток індустрії гостинності в місті та популяризація Тернопільщини як туристично привабливого регіону.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що тернопільські підприємці можуть виграти грант.

Підприємці Тернопільщини можуть виграти міжнародний грант

Малі та великі агропідприємства, що займаються вирощуванням чи переробкою фруктів мають можливість виграти міжнародний грант на розширення потужностей фірми.

За попередніми даними грант можна виграти завдяки проекту агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Підтримка аграрного і сільського розвитку” (“Агросільрозвиток”), що здійснюється компанією “Кімонікс Інтернешнл Інк”, запрошує малі і середні агропідприємства подавати заявки на одержання гранту, спрямованого на поліпшення існуючих або створення нових сучасних потужностей для переробки фруктів.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up