Тернопіль

Сила в правді

Підприємці Тернопільщини можуть виграти міжнародний грант

в Новини

Малі та великі агропідприємства, що займаються вирощуванням чи переробкою фруктів мають можливість виграти міжнародний грант на розширення потужностей фірми. 

За попередніми даними грант можна виграти завдяки проекту агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Підтримка аграрного і сільського розвитку” (“Агросільрозвиток”), що здійснюється компанією “Кімонікс Інтернешнл Інк”, запрошує малі і середні агропідприємства подавати заявки на одержання гранту, спрямованого на поліпшення існуючих або створення нових сучасних потужностей для переробки фруктів.

Заявки, а точніше технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи слід подавати в електронному форматі на адресу [email protected] із зазначенням “RFA-09” у темі листа. Заявки мають бути подані не пізніше 18:00, 18 січня 2019 року.

Усі питання щодо цього конкурсу грантів просимо надсилати на ім’я керівника грантового відділу Володимира Наконечного, на електронну адресу: [email protected]. На прохання заявників проект “Агросільрозвиток” допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок і може надати консультацію щодо підготовки заявки.

Докладніша інформація про цю програму грантів, умови надання співфінансування, вимоги до заявників тощо міститься у повному тексті оголошення.

Більше інформації про проект “Агросільрозвиток” дивіться на Фейсбук-сторінці проекту https://www.facebook.com/usaid.ards/

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up