Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині жінка відсвяткувала 100 років

в Новини

Скрип’юк Любов Михайлівка із Шумського району, що на Тернопільщині днями відсвяткувала 100-річний ювілей. 

Привітати жінку прийшли місцеві чиновники – голова міської ради  Шумська Володимир Плетюк та директор комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Шумської міської ради Світлана Петрук.

Ювілярці вручили пам’ятний подарунок та квіти.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині відзначають 100 років з часу революції.

На Тернопільщині відзначать 100 років з часу Української революції

Тернопільська область приєднується до всієї України і буде святкувати 100 років з часу листопадового зриву, або ж утворення Західноукраїнської народної республіки.

Святкувати 100 років листопадового зриву розпочнуть вже від завтра – 31  жовтня.

Так,31 жовтня о 18.00 годині у Палаці кіно імені Івана Франка в Тернополі відбудеться показ фільму “Легіон” в рамках акції “Кіномарафон нескорених націй”.

Кіномарафон Нескорених Націй – серія показів фільмів про боротьбу націй за свою незалежність, метою якого є інформування молоді про різні виміри гібридної війни та можливості протидії, як в особистому та національному масштабі, так і на міжнародній арені.

1 листопада основні заходи будуть зосереджені у Тернополі.

Зокрема, о 12 годині передбачено відкриття виставки присвяченої 100-річчю проголошення ЗУНР та створення Української Галицької Армії (приміщення Державного архіву Тернопільської області).

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286