Тернопіль

Сила в правді

У середмісті Тернополя встановили нову сучасну ілюмінацію

в Новини

Днями, у Тернополі, в центрі міста встановили сучасну нову ілюмінаціюТриметрові числа “2019” з ЛЕД-підсвіткою встановили на бульварі Тараса Шевченка. Розмістили їх за пам’ятником Соломії Крушельницької.

Світлодіодні цифри прикрашатимуть бульвар впродовж новорічно-різдвяних свят. Є у центрі Тернополя й інші гарні ілюмінації, які були облаштовані у попередні роки: 3Д-ілюмінація на головній ялинці, п’ять світлодіодних арок на вулиці Сагайдачного, арка на бульварі Тараса Шевченка, яка веде до “Перемоги”, “метеоритний дощ” та світлодіодні кулі на Валовій і Сагайдачного, ілюмінація на фонтанах на бульварі Тараса Шевченка та “Каскаді”, пише Терноград.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у Тернополі в Новорічну ніч буде їздити транспорт.

В Новорічну ніч мешканців Тернополя будуть розвозити маршрутки та тролейбуси

Дев’ять маршруток та два тролейбуси будуть перевозити тернополян та гостей міста з 23 години 31 грудня і до шостої години ранку 1 січня.

У ніч з 31 грудня 2018 року на 1 січня 2019 року громадський транспорт Тернополя курсуватиме до ранку. Відповідний наказ підписано керівником управління транспорту, комунікацій та зв’язку.

Щодо маршрутних таксі, то на кожному маршруті № 13, 14, 15, 16, 19, 20, 22, 25 та 27 з 23.00 год. 31 грудня курсуватиме по одній одиниці транспорту.

У Новорічну ніч вулицями Тернополя також їздитимуть два тролейбуси – по одному на маршрутах№5 та №11.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у Тернополі подорожчав проїзд у тролейбусах та маршрутках.

 

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up