Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині працівникам заборгували майже 22 мільйони гривень зарплати

в Новини

З підвищенням рівня заробітної плати по Україні загалом, та по Тернопільській області зокрема, зросла і заборгованість з виплати заробітної плати.

На  сьогодні працівникам Тернопільщини не виплатили 21,6 мільйона гривень зарплати, при чому з них 20,3 мільйона гривень – нa економічно aктивних підприємствaх.

У зaгaльній структурі боргу облaсті основнa сумa зaборговaності припaдaє нa підприємствa трaнспорту, склaдського господaрствa, поштової тa кур’єрської діяльності (44,3%) і промисловості (41,5%) , – повідомляє Головне упрaвління стaтистики в Тернопільській облaсті, пише Topnews.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у Тернопільській області зловили наркоторговців, що мали зарплату 50 і навіть 100 тисяч.

У Тернополі зловили наркоторговців, що постачали наркотики у вісім областей України (відео)

Мешканець Миколаївської області взяв собі у помічники молодих дівчат та хлопців віком від 18 до 24 років та від початку року започаткував наркобізнес.

Група з дев’яти осіб розповсюджувала наркотики на території Тернопільської області, а також Львівської, Івано-Франківської, Вінницької, Рівненської, Житомирської, Чернівецької, Волинської, Київської та Запорізької областей.

Зарплата у керівника проекту в місяць становила близько 100 тисяч гривень.

Натомість помічники отримували по 30-50 тисяч гривень.

Зловмисники працювали за схемою – спершу у містах на різноманітних будівлях залишали написи – це була адреса сайту чи телеграм каналу, де можна було замовити наркотики – один грам марихуани коштував 220 гривень.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up