Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині відзначили званням “Мати-героїня” жінку, що виховала шестеро дітей

в Новини

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна вручив звання “Мати-героїня” жительці селі Озерна, Зборівського району, що на Тернопільщині за народження та виховання шести дітей.

Відзнаку “Мати-героїня” отримала – Пригода Наталя Григорівна.

Почесне звання їй присвоєно Указом Президента за материнську самовідданість, народження та належне виховання дітей у сім’ї, забезпечення умов для всебічного їх розвитку. Відзнаку жінці вручив голова ТОДА Степан Барна.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині дуже багато матерів, які народили та виховали 5 і більше дітей, проживає у Кременецькому та Бучацькому районах.

Половина відзначених матерів-героїнь – з Кременеччини

22 жінкам Тернопільщини присвоєно почесне звання “Мати-героїня”.

Найбагатодітніша серед них – Євгенія Сисак з Прошови Тернопільського району, в якої одинадцятеро дітей! По дев’ятеро – в Зоряни Андріюк зі села Новий Олексинець на Кременеччині та Надії Сердинської зі села Високе на Монастирищині, семеро – в Тетяни Гудз із того ж Нового Олексинця та Ольги Лукашук із Чернелова-Руського в Тернопільському районі.  Шестеро дітей народили Тетяна Гриців із Чорткова, Наталія Чава зі села Рожиськ Підволочиського, Ірина Самаріна з Білокриниці Кременецького та Ірина Данилюк зі Слов’ятина Бережанського районів

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286