Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі розпочали встановлювати найбільшу шопку України

в Новини

З 25 грудня і до 6 січня у церкві Петра, що розташована на масиві Сонячний, у Тернополі, монтують найбільшу шопку України. 

Додамо, кожного року на Різдво, в ніч з 6 на 7 січня, у Тернополі монтують та відкривають найбільшу шопку України з різноманітними рухомими елементами, з казковими героями, з живими тваринами, з образами Ісуса, Марії, Йосифа, апостолів.

“НАРОДНА ПРАВДА” неодноразово вже писала про встановлення даної шопки у місті.

Найбільша в Україні шопка “оживе” в Тернополі на Різдво

У церкві Святого Апостола Петра, що в Тернополі на масиві «Аляска»,  уже закінчили монтувати шопку. Вона поки є найбільшою в Україні, має 30 метрів висоти та 40 в ширину. Цьогоріч її доповнили новими рухомими фігурами.

Усі механізовані елементи власноруч виготовляє отець Косма. Саме завдяки йому ось вже 18 років на шопку приїжджають подивитися дорослі і малі не лише з різних районів області, але з інших міст України і навіть з-закордону.

“Тут панує особлива атмосфера. Велично, цікаво, святково. Тут відчувається справжній дух Різдва, – каже прихожанка храму Анастасія Жук. – Приємно, що є люди, які хочуть трудитися і прикладають такі великі зусилля, аби порадувати своїм творінням інших. Їх праця безцінна”.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286