Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині 250 правоохоронців контролюватимуть порядок на виборах

в Новини

Завтра, 23 грудня на території декількох ОТГ Тернопільщини мають відбутися вибори голів та депутатів.

Під час проведення виборів, правопорядок будуть охороняти близько 250 поліцейських – при чому понад 100 осіб будуть знаходитися на дільницях, а решта на вулицях населених пунктів, де будуть проводити вибори.

Перші вибори відбудуться у п’яти ОТГ Тернопільщини. Депутатів та голову обиратимуть у Копичинецькій (Гусятинський район), Купчинецькій (Козівський район), Монастириській (Монастириський район), Білецькій та Настасівській (Тернопільський район) об’єднаних територіальних громадах. Також пройдуть проміжні вибори депутатів по округах №2, 4, 21 Байковецької сільської  ради Тернопільського району.
Під час волевиявлення працюватимуть 6 територіальних та 45 дільничних виборчих комісій. Очікується, що участь у виборах візьмуть близько 35 тисяч громадян.
Як розповів заступник начальника Головного управління  Нацполіції краю Михайло Білецький, майже 250 правоохоронців забезпечуватимуть публічний порядок під час підготовки та проведення виборчого процесу. Більше сотні працівників нестимуть  службу безпосередньо на виборчих дільницях. Також понад 70 поліцейських стежитимуть за правопорядком на вулицях населених пунктів, де відбуватиметься голосування.
Поліція закликає громадян не порушувати правопорядок та діяти відповідно до норм діючого законодавства.
Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up