Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі зменшать плату за централізоване опалення

в Новини

Нещодавно стало відомо, що тернопрляни, будинки яких опалюють котельні на торфі невдовзі отримають платіжки за тепло з меншими сумами. 

Все через те, що як не дивно, але торф подешевшав, відповідно і рахунки за тепло будуть меншими.

“Згідно з проектом рішення пропонуємо встановити граничний тариф – 1137 гривень 25 копійок за один гігакалорій, – каже 20 хвилин начальник управління ЖКГ Олег Соколовський. – Торф суттєво здешевився – з 1490 гривень 40 копійок до 1207 гривень 43 копійки і це є основною складовою щодо зменшення тарифу на використання торфу для опалення нашого міста. До цього тариф був 1230 гривень 23 копійки”.

Як пояснив пан Соколовський, частина котелень у Тернополі працює на торфі, а оскільки торф впав у ціні, тарифи переглянули. І це вплине на тернополян, домівки яких обігрівають котельні на торфі, бо ціни на опалення знизять.

“Це альтернативний вид джерела, який зараз є перспективним і ще плюс несподівано для нас всіх впав у ціні, – каже Олег Соколовський. – Мешканці будинків, які приєднанні до тих котелень, які працюють на торфі, відчують на своїх платіжках покращення”, пише Думай з посиланням на 20 хвилин Тернопіль.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286