Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині родина відсудила гроші у туристичної фірми за зіпсований відпочинок

в Новини

Безпрецедентний випадок трапився на Тернопіллі. Молода сім’я у складі чоловіка дружини та маленької дитини ще на початку року запланували собі відпочинок у Тунісі на липень. 

При чому знайшли турфірму, уклали договір, проплатили більше восьми тисяч гривень, а на початку червня більше 24 тисяч гривень.

Та, не було ні відпочинку, ні навіть вильоту. До того ж туристична фірма також не спішила повертати гроші за зіпсований відпочинок.

А вся справа в тому, що рейси скасували.

Турагент – підприємець, через якого оформлювали подорож, запропонувала інший тур, але сім’я відмовилася, бо довіру до туроператора було втрачено. Натомість люди просили повернути гроші. Підприємець видзвонювала до Києва, але марно.  Аж у середині вересня “Оазіс Тревел Україна” повідомило підприємця про те, що звернення про повернення коштів  прийняте та розглядається.

Мовляв, компанія гарантує туристам повернення коштів, сплачених ними за відпочинок, що не відбувся внаслідок скасування рейсів авіакомпанією “Браво”.

Тернополяни не стали чекати ще декілька місяців і звернулися до суду.

Нещодавно Тернопільський міськрайонний суд став на бік позивачів і зобов’язав туроператора повернути їм  31136 гривень, а також сплатити 3 тисячі гривень як відшкодування моральної шкоди, пише Тернопільська Липа з посиланням на Свободу.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286