Тернопіль

Сила в правді

Тернополяни запустили флеш-моб аби перейменувати вулицю на честь Андрія Пушкаря

в Новини

Соціальними мережами зараз активно шириться флеш-моб, який організували тернополяни. Соціальну акцію жителі Файного міста започаткували аби вшанувати пам’ять багаторазового чемпіона світу, Європи та України з рукоборства Андрія Пушкаря, який трагічно загинув місяць тому у ДТП в Рівненській області.

Люди пропонують перейменувати одну із вулиць Тернополя на честь майстра спорту України Андрій Пушкаря.

Тернополянин Олег Філь на сайті Єдиної системи місцевих петицій заруєтрував петицію “Назвати одну із вулиць на честь Андрія Анатолійовича Пушкаря”.

Проголосувати можна досить легко – клікнувши за посиланням:

https://e-dem.in.ua/ternopil/Petition/View/1091

У тексті петиції йдеться про те, що Андрій Пушкар все своє життя прославляв Тернопіль і Тернопільщину. ” У нього було багато пропозицій переїхати на постійне місце проживання в іншу краіну, але Андрій казав: “Мені добре в Україні. В мене тут багато друзів, я живу тут. Не знаю, напевне, я патріот. Однак жити я хочу лише в цій країні”. Андрій Пушкар надихав молодь на здоровий спосіб життя і його відео з виступами на міжнародних змаганнях досих пір мотивують і будуть прикладом для багатьох людей”, – написав автор петиції Олег Філь.

На голосування петицію про перейменування вулиці на честь Андрія Пушкаря зареєстрували 10 грудня 2018 року. Про те на даний момент вже під нею підписалися 240 жителів Тернополя. Аби петицію розглянула місцева влада необхідно ще 60 голосів.

А до закінчення голосування залишилося 25 днів.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up