Тернопіль

Сила в правді

Колишній доброволець, Олександр Починок – знову в епіцентрі кримінальних розбірок

в Кримінал

Колишній снайпер-доброволець із Тернополя схоже знову втрапив у кримінал. Цього разу “герой” кримінальних хронік був помічений при спробі рейдерського захоплення одного із підприємств в обласному центрі.

Раніше Олександр Починок вже здобув собі славу одіозного і неоднозначного персонажа своїми висловами та поведінкою як на фронті, так і після демобілізації.

І якщо подвиги Починка в зоні АТО є досить сумнівними, то ще більш сумнівними є його так звані “подвиги в цивільному житті”.

“Подвиги Олександра Починка” 

Перший так званий “подвиг на цивілці” стався 2 роки тому – а саме 22 вересня 2016 року – у місті Кременець, де в  місцевому ресторані Олександр Починок прострелив гумовою кулею ногу голові Зборівської РДА Ігорю Яворському.

Цей інцидент трапився під час спільного застілля. Тоді сторони конфлікту вирішили зам’яти скандал.

А вже через пів року – новий кримінальний інцидент зі зброєю. І знову в ресторані.

22 квітня  2017 року, перебуваючи в стані важкого алкогольного сп’яніння О.Починок спровокував бійку із застосуванням вогнепальної зброї в ресторані готельного комплексу “Глобус” в Тернополі.

Після інциденту, в який довелось втрутитись поліції, Олександр Починок у терміновому порядку в соціальних мережах  розмістив своє фото з пов’язкою на обличчі і сидячи в інвалідному візку, – вочевидь зображаючи зі себе жертву нападу.

Хоча за результатами медичної еспертизи “герой” не отримав суттєвих травм під час п’яного дебошу в ресторані.

Також відомо, що очільник обласної поліції Олександр Богомол особисто контролював хід розслідування цієї резонансної справи і як наслідок – вилучив пістолет в Олександра Починка.

Головний поліцейський області тоді пообіцяв суворе покарання дебоширу, оскільки під час перегляду відеозапису  із камер спостереження ресторану було чітко видно, як Починок розмахує пістолетом серед банкетної зали і цілиться ним в гостей закладу, провокуючи конфлікт.

Аби виправдати свою тодішню – негідну воїна поведінку, Починок почав виправдовуватись, що мовляв боровся із якимись “примарними сепаратистами”. Що правда чому він боровся із ними за 1000 км від лінії фронту й посеред банкетного залу на об’їзній Тернополя ніхто із справжніх ветеранів так і не зрозумів. 

Кримінальний рецидив

Вочевидь розуміючи, що всі попередні кримінальні правопорушення йому зійшли із рук, влітку 8 червня 2018 року Олександр Починок в своєму притаманному стилі і зі зброєю  в руках знову затіяв розбірки під баром “Теко”, що знаходиться на вулиці Острозького. Потерпілого від пострілу травматичним пістолетом хлопця – забрала швидка. На місці події працювала поліція. Багато деталей того жахливого інциденту зафіксовано на відео:

 Проте  і того разу Олександр Починок якимось дивом знову залишився на волі…

Шлях від добровольця до “тітушки”

На сьогодні, після чисельних приводів в поліцію Олександр Починок залишається на волі і нахабно продовжує займатися безчинством і відвертим бандитизмом, підло й ганебно прикриваючись при цьому посвідченням добровольця АТО.

За інформацією видання Починок із спільниками займається залякуванням дрібних фермерів Тернопільщини, нав’язливо пропонуючи їм послуги власної охорони, приймає участь у силових бізнес-конфліктах.

Також Починок не гидує “підкормитись” і  у “опозиційних” політичних сил, які ситуативно наймають його для участі у мітингах  та для огульної критики місцевої  і центральної влади у численних інтерв’ю.

Шкода, що при цьому Починок часто одягає мундир воїна, честь якого він особисто давно зганьбив.

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up