Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області планують побудувати ринок вартістю 11 мільйонів

в Новини

З весни 2019 року, у місті Чортків, на території міжрайонного управління водного господарства планують розпочати будівництво міського ринку на 100 місць, вартістю 11 мільйонів гривень.

Сьогодні ринок знаходиться в центральній частині міста, що псує його вигляд та зокрема історичну складову.

Для того, аби розпочати будівництво ринку на території комунгоспу, спершу необхідно було вирішити, куди ж “переселити” комунальників. Розмови стосовно нового місця дислокації точились не один місяць, і аж тепер депутати дійшли згоди, інформує chortkiv.city.

Депутати проголоcували за оренду землі Чортківського міжрайонного управління водного господарства (навпроти заводу “СЕ Борднетце-Україна”), де згодом розміщуватиметься КП “Комбінат комунальних підприємств” та їхня техніка.

Проект ринку на 100 торгових точок вже виготовлений, згідно з яким його вартість – 11 млн. грн. А саме будівництво планують розпочати вже навесні, пише Думай.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині продають ринок вартістю 51 мільйон гривень.

У Тернополі продають ринок за 51 мільйон гривень

В обласному центрі продається Галицький торговий ринок, площею 13 710,3 квадратних метри, 132 долари за квадрат. Галицький ринок на Текстильній, 28 призначений для торгівлі промисловими і продуктовими товарами.

Загальна вартість – майже 51 мільйон гривень. Торги заплановані на 28 листопада.

Також заплановано продати земельну ділянку для роздрібної торгівлі і комерційних послуг, площею 1,6402 гектара на вулиці Леся Курбаса, 5ч. Зручності – власна парковка, пише Тернопільська Липа.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up