Тернопіль

Сила в правді

Тернопіль можуть відключити від водо- та теплопостачання

в Новини

А все через борги одних комунальних підприємств Тернополя іншим. 

За попередньою інформацією КП “Тернопільводоканал” на сьогодні винен ВАТ “Тернопільобленерго” за світло 15 мільйонів гривень, а КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” – чотири мільйони гривень.

Зі слів директора КП “Тернопільводоканал” Володимира Кузьми, така непроста ситуація із заборгованістю склалася у зв’язку з тим, що протягом 2018 року практично щомісяця зростала вартість електроенергії для непобутових споживачів, до яких відноситься і КП “Тернопільводоканал№. А це, в свою чергу, повинно було спричинити збільшення тарифу на воду – оскільки сорок відсотків затрат водоканалу у тарифі на воду — це електроенергія.

Натомість тариф на послуги водопостачання у Тернополі залишився на попередньому рівні, адже впродовж 10 місяців Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, не здійснила його коригування. Відтак, сума боргу за спожиту електроенергію перед “Тернопільобленерго” щомісячно зростала приблизно на один мільйон гривень.

Енергетики дали комунальникам час до 20 грудня, щоб погасити борги, інакше обіцяють відключити світло на всіх об’єктах водоканалу та тепловиків.

Натомість комунальні підприємства в особі директорів звертаються до тернополян, щоб погасили наявні борги за воду та тепло.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up