Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області на корупції зловили податківця

в Кримінал

У Кременецькому районі, податківець звільнився з роботи, та забув вчасно подати декларацію про отримані за минулий рік доходи. 

Працівниками УЗЕ в Тернопільській області, за погодженням з прокуратурою, складено та направлено до суду протокол про вчинення колишнім головним державним інспектором з питань фінансування, бухгалтерського обліку та звітності Кременецької ОДПІ ГУ ДФС  в області правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП.

Встановлено, що посадовець несвоєчасно, без поважних причин подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на наступний рік після припинення діяльності.

Постановою Кременецького районного суду особу притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині на хабарі зловили сільського голову.

На Тернопільщині сільський голова попався на хабарі

На теренах Тернопільської області працівники прокуратури разом з правоохоронцями зафіксували факт отримання хабара.

Сільський голова одного із населених пунктів Тернопільщини вимагав та отримав від приватного підприємця 3500 доларів хабара за виділення та оформлення певної земельної ділянки у межах населеного пункту.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up