Тернопіль

Сила в правді

Тернополяни можуть дізнатися розмір субсидії онлайн

в Новини

Відтепер тернополянам не потрібно чекати довжелезні черги, чи постійно телефонувати в управління соціальної політики, щоб дізнатися розмір субсидії. 

В Україні створили спеціальний веб-портал, де можна побачити розмір субсидії в опалювальний чи в не опалювальний період, а також належить вам пільга на оплату житлово-комунальних послуг чи ні.

Щоб отримати доступ до такої інформації варто мати комп’ютер та доступ до інтернету – зайти на сайт –  subsidii.ioc.gov.ua. 

Сьогодні, Міністерство соціальної політики України відкрило доступ до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій. За адресою subsidii.ioc.gov.ua  українці мають змогу ввести свою поштову адресу і дізнатися чи призначено їм субсидію та який її розмір за опалювальний й не опалювальний сезони.

Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій створений Урядом в Україні вперше в історії української незалежності. Він дає змогу ефективно контролювати кожну гривню, виділену з державного бюджету на допомогу населенню у сплаті комунальних послуг, підвищити адресність допомоги й покращити ефективність програми житлових субсидій, передає тернопільський інтернет сайт Ternopil Travel.

То ж відтепер кожен абонент зможе самостійно отримати інформацію про розмір адресної субсидії.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up