Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі демонтують тимчасові споруди

в Новини

Виконавчий комітет Тернопільської міської ради прийняв рішення про демонтаж тимчасових споруд на вулиці Острозького. 

Суб’єкти господарювання Лебедєва О.А. та Дуве Х.В. мають можливість самостійно провести демонтаж кіосків у 10-денний термін з дня прийняття рішення.

В протилежному випадку демонтаж цих двох незаконно влаштованих тимчасових споруд буде здійснено постійно діючою робочою групою в 15-ти денний термін з дня прийняття рішення, пише сайт ТМР.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у центрі Тернополя демонтували вісім вивісок.

У центрі Тернополя демонтували вісім вивісок

Днями, працівники муніципальної поліції разом з комунальниками взялися за демонтаж вивісок у центрі Тернополя, власники яких не мають законних підстав на їх розміщення на фасадах будинків.

Так було демонтовано вісім вивісок з вулиць Чорновола та Коперника.

Демонтаж проведено на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 12.09.2018 року № 675  “Про усунення порушень у сфері містобудування”.

Окремі  демонтовані об’єкти, які не забрали  власники,  знаходяться на території ПП “Східний масив”, за адресою вул. Лесі Українки, 5а.

Для повернення демонтованих вивісок  власникам  необхідно звернутись в ПП “Східний масив” (просп. Степана Бандери, 94) з питання відшкодування коштів, затрачених на проведення робіт з демонтажу, перевезення та зберігання. При собі мати документи, що посвідчують право власності на демонтовані об’єкти, пишуть на офіційному сайті Тернопільської міської ради.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up