Тернопіль

Сила в правді

Батьки тернопільських дітей обурені, бо школярів відправили на змагання попутками

в Новини

У мережі спалахнув черговий скандал. Батьки збаразьких школярів, які їхали на змагання з волейболу з міста Збараж у Тернопіль, написали, що дітям не дали шкільний автобус через погодні, умови, натомість малолітні діти діставалися в обласний центр попутками.

“У нашій громаді все в “ажурі”, по техніці безпеки шкільний автобус не випустили в зв’язку з погодними умовами, а от дітей на змагання по волейболу в місто Тернопіль повезли попутками…. Тобто, новоутворений багаточисельний відділ освіти більше дбає за автобус, ніж за безпеку дітей, а тепер треба всім молитись, щоб до вечора не було морозу і діти благополучно попутками добрались додому” – пише Оксана Жмака.

Також жінка розповідає про те, що батьки знали, що діти в 7 годині ранку виїжджають шкільним автобусом. А згодом, виходячи із розмови з дітьми зрозуміли, що автобуса “не дали” і на змагання учасники поїхали трьома попутками.

“Це не вперше наші діти їздять попутками на змагання, але сьогодні – це вже занадто…” – обурюється мама учасника, пише тернопільське інтернет видання Терен.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up