Тернопіль

Сила в правді

До сіл, які приєдналися до Тернополя, планують пустити автобуси

в Новини

До кількох сіл, що нещодавно приєдналися до Тернополя, міська рада планує організувати транспортне сполучення. 

Відповідне рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради.

Так, автобуси планують запустити за маршрутами – “Тернопіль – Курівці”, “Тернопіль – Кобзарівка”, “Тернопіль – Малашівці – Іванківці – Плесківці”, “Тернопіль – Глядки”.

Перевізники, що обслуговуватимуть вказані автобусні маршрути загального користування, обиратимуться на конкурсній основі, після чого управлінням транспорту, комунікацій та зв’язку будуть розроблені розклади руху та виготовлені паспорти автобусних маршрутів. До проведення конкурсного відбору на вказаних маршрутах працюватимуть тимчасові перевізники.

Також, у міській раді Тернополя заявили, що мешканці сіл, які приєдналися до Тернопільської міської територіальної громади, у всьому громадському транспорті Тернополя теж користуватимуться пільгами та зможуть оформити “Картку тернополянина”.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що для потреб шкіл більше не будуть купувати автобуси.

Для потреб учнів Тернопілля більше не будуть купувати шкільні автобуси

Тернопільська область на сьогодні використала уже всі гроші з державного бюджету на закупівлю шкільний автобусів, що возитимуть дітей до опорних шкіл нашого краю.

Загалом на проект шкільний автобус з державного бюджету було виділено 200 мільйонів гривень.

Успішно встигли ним скористатися чиновники освіти у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Херсонській, Чернігівській, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Закарпатській, Кіровоградській області, де практично вичерпали увесь ліміт державної субвенції на закупівлю шкільних автобусів.

До слова, Львівська область одна з тих, що зараз використали 100% від наданих на ці цілі коштів.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up