Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині відбудеться форум сім’ї

в Новини

12 грудня, у Тернополі, в одному із торгово-розважальних комплексів міста відбудеться традиційний форум сім’ї.

На форумі планують Обговорюватимуть актуальні питання та проблеми сучасної української сім’ї, а також обмінюватимуться досвідом відомі діячі просімейного руху, організатори успішних ініціатив, духовенство, представники влади, лідери спільнот, освітяни, правозахисники та інші цікаві особистості.
В рамках заходу, який розпочнеться о 9.30 годині й завершиться о 14.00 годині відбудуться пленарні засідання у двох тематичних секціях: “Потенціал релігійних спільнот та громадських організацій у захисті та розвитку інституту сім’ї” та “Інтеграція сімейних цінностей в системі освіти”.
На Форумі планують прийняти Резолюцію на наступний рік для розвитку інституту сім’ї в Тернопільській області.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині відбудеться туристичний форум.

У трьох містах Тернопільщини пройде туристичний форум

З 22 по 24 листопада цього року у Тернополі, Чорткові та Заліщиках відбудеться традиційний захід – туристичний форум Тернопілля.

Триватиме форум три дні: з 22 до 24 листопада. Перший день – Український дім “Перемога” (м. Тернопіль), другий – комплекс “Асторія” (м. Чортків), третій – ТК “Мішин-сіті” (Заліщики).

Основні напрямки: брендування територій, просування турпослуг в інтернеті, контроль екскурсійної діяльності, як основа національної безпеки, подієвий туризм. Організація заходів: помилки і пошук партнерів, джерела фінансування туристичних проектів.

Для ознайомленням із ПРОГРАМОЮ TFT-2018 та РЕЄСТРАЦІЄЮ просимо перейти за посиланням http://tft.visit.ternopil.ua/.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up