Тернопіль

Сила в правді

В залізниці розповіли про зміни руху потягів через станцію Тернопіль (відео)

в Новини

Починаючи з 9 по 20 грудня деякі поїзди змінять свій розклад руху, деякі відмінять, а також очікують додаткові потяги.

В цей період через залізничну станцію Тернопіль відмінять два потяги – №1314 “Сoлoтвинo-Київ” тa №133-134 “Iвaнo-Фрaнкiвськ-Микoлaїв”. Дaнi пoтяги вiдтепер будуть рухaтися через Здoлбунiв.

Детальніше у відео Тернопіль 1

До слова, свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині на дві доби перекрили залізничний переїзд через ремонт колії.

На Тернопільщині на дві доби перекриють дорогу через ремонт колії

Дорожники проводитимуть ремонтні роботи на залізничній колії та автодорозі Р-24 Татарів – Коломия- Борщів- Кам’янець-Подільський.

Дорожники намалювали карту об’їзду, пише Сорока.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що Укрзалізниця розповіла про найбільш популярні та непопулярні і неприбуткові маршрути.

Укрзалізниця оприлюднила інформацію щодо найбільш прибуткових та найбільш збиткових маршрутів поїздів України. Найцікавіше, що найбільше грошей заробили поїзди, що курсують у Росію, зокрема у Москву та Санкт-Петербург, найменше ті потяги, що їздять по Україні.

Так найбільш збитковим є потяг №70\69 “Маріуполь-Львів”, який курсує через залізничну станцію Тернопіль. Внаслідок щоденних перевезень цим потягом, Укрзалізниця отримала збитки у розмірі 159,9 мільйона гривень.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286