Тернопіль

Сила в правді

Цього року мешканці Тернопільщини сплатили рекордну кількість податків

в Новини

3,3 мільярди гривень сплатили мешканці Тернопільщини у бюджет громад краю за 11 місяців цього року. 

До слова, цього року податкові надходження в Тернопільській області зросли на 651,7 мільйона гривень.

Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат, такого результату вдалося досягти завдяки вжитим заходам щодо детінізації економіки, протидії нелегальній найманій праці.

“Звісно, що й самі суб’єкти господарювання та мешканці області розуміють, що сплачені ними податки повертаються у регіон у вигляді фінансування соціально-культурної сфери, спеціальних програм”, – наголосив Ігор Юлійович.

Серед основних джерел, які наповнюють місцеві бюджети Тернопілля це – податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок. Так, надходження з податку на доходи фізичних осіб протягом одинадцяти місяців поточного року склали два млрд 174,2 мільйонів гривень, що на 43,6 мільйона гривень більше очікуваного. Порівняно з аналогічним періодом минулого року сплата цього платежу зросла на 478,3 мільйона гривень.

Наступний за рівнем надходжень – єдиний податок. Зокрема, “спрощенці” сплатили цього року до бюджету понад 532,7 мільйона гривень, що більше за січень-листопад  минулого року на 122,2 мільйона гривень.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286