Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині зменшилася кількість жителів

в Новини

Від початку року і до жовтня цього року, кількість населення Тернопільщини зменшилася на 4688 осіб. 

За даними управління статистики у Тернопільській області, станом на перше жовтня цього року, на теренах Тернопільщини проживало 1047,6 тисяч осіб, у тому числі в міських поселеннях – 473,5 тисяч осіб та в сільській місцевості – 574,1 тисяч осіб.

Природний рух населення в січні–вересні 2018-го року, у порівнянні з відповідним періодом попереднього року, характеризувався зменшенням кількості народжених на 580 дітей та збільшенням кількості померлих на 98 осіб.

До слова, чисельність населення України за останніх сім місяців – з січня по липень 2018 року скоротилася на 138 тисяч 300 осіб. Станом на перше серпня кількість населення в Україні становила 42 мільйони 200 тисяч людей, пише Файне місто Тернопіль.

До слова, “НАРОДНА ПРАВДА” неодноразово писала, що кількість населення краю кожного місяця зменшується.

На території Тернопільщини зменшилася кількість населення

З початку року кількість мешканців Тернопільщини значно зменшилася. Так від початку року наявне населення краю стало менше на 4189 осіб.

Чисельність наявного населення в Тернопільській області, за оцінкою, на 1 вересня цього року була 1048,1 тисяч осіб, у тому числі в містах проживає – 472,9 тисяч осіб та в селах – 575,2 тисяч осіб.

При чому, природний рух населення в січні – серпні 2018 року на теренах Тернопільської області у порівнянні з відповідним періодом попереднього року характеризувався зменшенням кількості народжених на 572 дитини та збільшенням кількості померлих на 108 чоловік, пише ЗЗ.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286