Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині діє гаряча лінія по розмитненню автомобілів іноземної реєстрації

в Новини

У митниці Тернополя відкрили гарячу телефону лінію щодо питань роз’яснення розмитнення на території України автомобілів на іноземних номерах.

В Україні з 25 листопада 2018 року почали діяти закони, які встановили нові правила для розмитнення та перебування в Україні автомобілів на іноземній реєстрації.

У зв’язку із нововеденнями та з метою надання консультацій громадянам щодо розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації, у Тернопільській митниці ДФС працює “гаряча лінія” за номером телефону (0352) 43- 03- 21.

Відповідатимуть на запитання додзвонювачів: понеділок-четвер з 9:00 до 18:00 год, п’ятниця з 9:00 до 16:45 години.

Свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала про нового начальника митниці.

Тернопільська митниця отримала начальника, якого підозрюють у нелегальній переправці 1,5 тонни бурштину через україно-польський кордон (фото, документи)

У березні 2016 року польські митники на пункті пропуску “Дорогуськ” виявили 1,5 тонни нелегального бурштину, який уже пропустили митники України та вантажівка намагалася везти товар в Польщу.

За словами польських митників, даний товар за найскроміншими мірками оцінюють у більше як 5 мільйонів євро.

Тоді Уряд дав провести службове розслідування та покарати винних. Натомість українські митники виправдовувалися, що товар повністю пройшов контроль та був запакований швидше, а також в цей час на українській стороні не працював сканер для огляду вантажівок.

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up