Тернопіль

Сила в правді

Тернополянам розповіли коли ж засвітять головну ялинку міста

в Новини

Сьогодні на театральному майдані Тернополя встановлюють святкову ілюмінацію, облаштовують сорокаметровий каток, вдягають 18,5-метрову ялинку. 

Цього року у Тернополі закупили додаткові елементи ілюмінації, які встановлять на вулиці Валовій та на інших центральних вулицях міста.

А також додатково закупили нові іграшки та гілки на ялинку.

Традиційно під час Новорічно-Різдвяних свят, у Тернополі працюватиме зимове містечко – ярмарок, атракціони, кухня.

Заплановано, що офіційне відкриття ялинки у Тернополі відбудеться уже 19 грудня, пише тернопільське інтернет-видання  Сорока.

До слова, свого часу “НАРОДНА ПРАВДА”  писала, що лісівники Тернопільщини заробили рекордну кількість грошей на продажі ялинок.

Лісівники Тернопільщини заробили рекордну кількість грошей

Новий 2018 рік вже позаду, а лісівники Тернопілля підраховують прибутки від продажу ялинок. Загалом в області реалізували 5644 дерева . Заробили на ялинках – 335659 гривень. В середньому ціна одного дерева вийшла 60 гривень.

Найбільше зелених красунь продали у Бережанському районі – 1627 штук, Кременецькому районі  – 1508 дерев та Бучацькому районі  – 1384 ялинки.

Нагадаємо, сьогодні в лісових господарствах Тернопільської області закладено чотириста двадцять тисяч штук плантацій новорічних дерев, із яких готових до реалізації сто п’ятдесят тисяч зелених красунь.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up