Тернопіль

Сила в правді

В одному із райцентрів на Тернопіллі чоловік судиться з сусідом, бо ой облаштував в будинку столярний цех (відео)

в Новини

У місті Монастириську, Тернопільської області розгорілися баталії щодо столярного цеху. 

Степан Підгірний звинувачує свого сусіда Степана Курчинського утому, що чоловік на першому поверсі в себе вдома облаштував столярний цех, через який у його оселі шум, пилюка та постійно чути запах фарби.

“Вони займаються виготовленням вікон, дверей, заготовками до меблів близько десяти років. Раніше ми закривали на це очі, бо масштаб виробництва був невеликим. Та тепер жити тут нестерпно”.

Пан Степан стверджує, що родина його сусіда перетворила своє житло на цех – на першому поверсі – виробництво, на другому – кімнати для життя. Та сусідові це не заважає, бо вони на цьому заробляють чималі статки.

“І весь цей пил від фарби й лаків вентиляторами спрямовуються у сторону нашого обіqстя, адже відстань від цеху до нашого житла – 13 метрів. Приїздила комісія міськради, виміряла. Сказала, що варто звертатися до суду, що ми і зробили. Адже такий бізнес окрім того, що не може вестися в житловому будинку, так ще й розміщуватися повинен не менше як на 50 метрів від житлової забудови”,- розповідає Степан Підгірний.

Детальніше у відео за посиланням Погляду

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up