Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі депутати розподілили місцевий бюджет

в Новини

Вчора, у Тернополі відбулося чергове засідання сесії міської ради. 

Депутати перерозподілили кошти місцевого бюджету, які були передбачені на видатки цього року.

Так значну суму коштів 12 мільйонів гривень виділили , а точніше перерозпроділили для зарплат освітян.

Три мільйони гривень виділено управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку на компенсацію за перевезення пільгових категорій громадян, з них два мільйони гривень отримало КП “Тернопільелектротранс” та один мільйон гривень автомобільний транспорт.

Також додаткових 1,2 мільйона гривень направлено на поточні видатки управлінню житлово-комунального господарства, екології та благоустрою, зокрема на утримання шляхо-мостового господарства. Ще понад 800 тисяч гривень виділено на потреби управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту, в основному це кошти на завершення капітального ремонту соціального житла для дітей-сиріт та для придбання необхідного обладнання і устаткування для комунальних  дитячо – юнацьких спортивних закладів.

Також проектом рішення 100 тисяч гривень спрямовано у галузь медицини для забезпечення пільговим зубопротезуванням окремих категорій населення та 50 тисяч гривень – на потреби управління соціальної політики, 40 тисяч гривень з яких це – на надання допомоги при усиновленні дитини та 10 тисяч гривень для надання тимчасової  соціальної допомоги непрацюючим особам, що досягли пенсійного віку.

Окрім того, за рахунок субвенцій з обласного та державного бюджетів, 2,9 мільйона гривень направлено на утримання мистецького компоненту та на капітальні видатки Тернопільського ліцею №21 – спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up