Тернопіль

Сила в правді

Тернопільського провізора судитимуть за продаж наркотичних препаратів

в Новини

У Тернополі працівниця однієї із аптек міста відпускала ліки, що містять наркотичні препарати без відповідних рецептів. 

У прокуратурі розповіли, що жителька міста Тернополя обвинувачується у скоєні злочину, передбаченого частиною 1 статті 320 КК України, тобто в порушенні встановлених правил відпуску наркотичних засобів.

З метою всебічного, повного і неупередженого дослідження всіх обставин кримінального правопорушення у слідчого виникла необхідність у здійсненні допиту свідка – підприємця, власниці мережі аптек.

Перед початком слідчої дії їй детально роз’яснено права та обов’язки, а також попереджено про кримінальну відповідальність за відмову від дачі показань та за дачу завідомо неправдивих показань.

Однак, реалізовуючи свій злочинний умисел направлений на приховування відомостей про свого ж найманого працівника та щодо його функціональних обов’язків, свідок категорично і без поважних причин відмовилась від давання показів. Їй повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 385 КК України (відмова свідка від давання показань під час провадження досудового слідства). Розслідування триває, пише Файне місто Тернопіль.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопільщині у хлопця знайшли наркотики.

На Тернопільщині у 20-річного молодика знайшли наркотики

Правоохоронці Кременецького районного відділення Національної поліції у Тернопільській області отримали повідомлення про злочин.

Правоохоронці виїхали за вказаною адресою та під час обшуку у 20-річного жителя району знайшли два згортки з речовиною зеленого кольору – найімовірніше це наркотики.

Вилучене поліцейські направили на експертизу до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.
Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up