Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині на дві доби перекриють дорогу через ремонт колії

в Новини

З восьмої години ранку 24 листопада і до 17 години 25 листопада дорожники проводитимуть ремонтні роботи на залізничній колії та автодорозі Р-24 Татарів – Коломия- Борщів- Кам’янець-Подільський.

Дорожники намалювали карту об’їзду, пише Сорока.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що Укрзалізниця розповіла про найбільш популярні та непопулярні і неприбуткові маршрути.

Укрзалізниця розповіла про найбільш прибуткові та збиткові напрямки руху поїздів

Укрзалізниця оприлюднила інформацію щодо найбільш прибуткових та найбільш збиткових маршрутів поїздів України. Найцікавіше, що найбільше грошей заробили поїзди, що курсують у Росію, зокрема у Москву та Санкт-Петербург, найменше ті потяги, що їздять по Україні.

Так найбільш збитковим є потяг №70\69 “Маріуполь-Львів”, який курсує через залізничну станцію Тернопіль. Вніслідок щоденних перевезень цим потягом, Укрзалізниця отримала збитки у розмірі 159,9 мільйона гривень.

Також залізничники склали список із ще чотирьох потягів, які замість прибутку приносять тільки витрати. Це поїзди:№686/685 “Ізмаїл – Одеса”; №357/358 “Київ – Рахів” (курсує через Тернопіль) ; №134/133 “Київ – Лисичанськ”; №608/607 “Чернівці – Львів” (курсував через Тернопіль).

Два поїзди з цього списку Укрзалізниця уже відмінила це – “Чернівці – Львів” та “Ізмаїл – Одеса”.

Натомість, як не дивно, найбільш прибутковий потяг  – це №5\6″Київ – Москва” . Потяг приніс прибуток у розмірі – 154 мільйони гривень.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up