Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині чиновники розповіли наскільки готові до негоди

в Новини

При Тернопільській обласній державній адміністрації відбулося засідання оперативного штабу щодо подолання можливих наслідків подолання негоди. 

На засіданні йшлося про готовність всіх екстрених служб до можливих наслідків негоди.

Відтак, сьогодні Тернопільщина на 95 відсотків забезпечена сумішшю для посипання доріг під час ожеледиці та технікою для розчищання снігу.

На сьогодні також заготовлено уже понад 43 тисячі тонн піску при потребі 46 тисяч тонн на зимовий період, 13 тисяч тонн технічної солі, що складає 94 відсотка від потреби. Готово також 215 одиниць техніки при потребі 246 одиниць.

Крім того на Тернопільщині на сьогодні створено 18 аварійних бригад “Тернопільобленерго”. Буде працювати також мобільна група із 45 електриків для аварійно-відновлювальних робіт на підстанціях та із 27 осіб – на електромережах. Водночас, в кожному районі є сили швидкого реагування – аварійні бригади, в кожній з яких є три працівники.

До реагування на можливі наслідки негоди також готові близько 400 рятувальників та 150 одиниць спеціальної техніки. В тому числі, це техніка підвищеної прохідності, що може залучатися до надання допомоги.

Також на теренах Тернопільщини уже облаштовані мобільні пункти обігріву та зони , де транспорт може перечекати погані погодні умови.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up