Тернопіль

Сила в правді

В Міністерстві освіти нарешті вирішили, що варто повернути Почаївську Лавру Україні

в Новини
Міністерство культури України зажадало повернути передані приміщення Почаївської Свято-Успенської лаври. Шість споруд були передані в користування УПЦ Московського патріархату в 2018 році.

Повідомляється, що рішення було прийнято в 2003 році, коли Янукович обіймав пост прем’єр-міністра країни. У прокуратурі заявили, що в незаконній передачі власності підозрюють державного реєстратора, пише Україна Нова.

До слова, “НАРОДНА ПРАВДА” неодноразово писала, що шість приміщень Почаївської Лаври передали у користування Московського патріархату.

Споруди Почаївської Лаври передані в користування УПЦ МП до 2052 року.

Це стверджує місцевий депутат, в розпорядженні якого опинились документи державного реєстратора. Сталося це наприкінці вересня, коли Синод Вселенського Патріархату уже готував рішення про надання Томосу про автокефалію православній церкві України, пише ТСН.

Крім того за розслідування даної справи взялися правоохоронці Тернопільщини.

Правоохоронці Тернопільщини взялися за справу щодо передачі споруд Почаївської Лаври у користування Московського патріархату

“Процесуальне керівництво здійснюється прокуратурою області.” – така відповідь від Прокуратура Тернопільської області надійшла на запит інформаційного агенства УКРІНФОРМ. Директором КП “Струсівське” є Василь Пацула, та член – славнозвісний, поки що, державний реєстратор Андрій Яремко. Саме своїми руками Яремко вчинив реєстраційну дію, та передав до 2052 року у постійне користування Московскому пархату велику релігійну і культурну народну цінність – Почаївську Лавру, розповів Тарас Паляниця, депутат Почаївської міської ради”.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up